Luminometr 3M Clean Trace ATP

Opis technologii

3M LUMINOMETR ATP – NOWOCZESNY MONITORING HIGIENY


Wprowadzenie na rynek przenośnego luminometru przez markę 3M było przełomem w monitorowaniu higieny w zakładach przemysłowych. Luminometr 3M Clean Trace ATP wprowadził znaczące ułatwienia – od teraz możliwa jest obsługa urządzenia za pomocą jednej ręki, wyniki uzyskuje się już w kilka sekund, a sam system zarządzania higieną jest niezwykle intuicyjny.

Producent stworzył także wszechstronne oprogramowanie, zintegrowane z luminometrem – za jego pośrednictwem możliwe jest zarządzanie procesem czyszczenia, analiza wyników, kontrola i współpraca z innymi działami firmy. Luminometr 3M z oprogramowaniem stał się bestsellerem wśród zakładów produkcji żywności na całym świecie.


Luminometr 3M – łatwy w obsłudze!

Firma 3M postawiła na prostotę użytkowania, bez utraty funkcjonalności. Otrzymaliśmy zatem luminometr nowej generacji, z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem, polskim pakietem językowym, a także z poręcznym designem i opcją podłączenia do komputera stacjonarnego lub laptopa za pomocą kabla lub bezprzewodowo. Luminometr 3M Clean Trace ATP pozwala na dodanie wielu kont użytkowników ze zróżnicowanymi uprawnieniami – wszystkie prowadzone badania, plany i analizy w łatwy sposób można obsługiwać z pozycji oprogramowania komputerowego.


Luminometr 3M – solidny i niezawodny!

Najnowsza wersja luminometru 3M, dedykowanego do monitorowania higieny w zakładach przemysłu spożywczego, to urządzenie niezawodne i niezwykle trwałe. Producent zoptymalizował jego konstrukcję względem poprzednich wersji – mamy zatem do dyspozycji urządzenie nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale także na trudne warunki użytkowania w warunkach produkcyjnych, w tym na wysoką wilgotność, zmienne temperatury itp.


Luminometr 3M – najwyższy standard w monitorowaniu higieny

Dlaczego 3M? Luminiometr tej marki to urządzenie, które wyróżnia się bezkonkurencyjnym standardem jakościowym. Każdorazowe uruchomienie luminometru poprzedza autodiagnostyka. Skrócono także do maksimum czas oczekiwania na wyniki pomiaru czystości, przy czym samą analizę można dowolnie optymalizować, np. poprzez dodanie własnych  danych testowych, w tym oceny wizualnej.


Luminometr 3M – testy wymazowe ATP

Urządzenie wyposażone zostało w innowacyjny fotomultipowielacz, do monitoringu higieny wykorzystuje tzw. metodę ATP. Jego każdorazowe użytkowanie wiąże się z koniecznością posiadania dedykowanych testów wymazowych ATP marki 3M. Więcej o testach wymazowych znajdą Państwo tutaj: czytaj więcej: TESTY WYMAZOWE ATP 3M…

W ofercie znajdą Państwo:

  • 3M Clean Trace Surface ATP Test: wymazówka przeznaczona do poboru próbek z powierzchni
  • 3M Clean Trace Water Plus – Total ATP Test: wymazówka do oceny całkowitego ATP w popłuczynach
  • 3M Clean Trace Water Plus – Free ATP Test: wymazówka do oceny wolnego ATP w popłuczynach

MATERIAŁY DO POBRANIA:
Broszura – 3M Clean Trace.pdf


PRODUKTY POWIĄZANE:

Powiązania

Bezpieczeństwo żywności, Monitoring higieny

Podziel się

O nas

KONPORT jest oficjalnym dystrybutorem filtrów przemysłowych 3M od 1992 roku. Nasza firma powstała w 1980 roku.

filtry przemysłowe mapa

Dane adresowe

PPHU KONPORT Konrad Zydorczak
© 2018 Konport - All Rights Reserved